پیرو فراخوان اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي كرمان و دعوت از فعالان محترم اقتصادی استان به منظور مشاركت و همراهي با جامعه پزشكي براي جلوگيري از شيوع ويروس كرونا، ضمن قدرداني و تشکر از همت والاي عزیزان، به استحضار می‌رساند تا کنون مبلغ 24.086.956.612 ریال توسط فعالان محترم اقتصادي و اتاق کرمان تامین شده که بخشی از این مبلغ به صورت نقدی اهدا و مابقی نیز برای خرید اقلام زیر هزینه شده است.
1-   دستكش: 364000 عدد
2-  ماسک (N95) و (N99FFP3) و (سه‌لايه): 54650 عدد
3-  ماسک (m3) دائم با قابلیت تعویض فیلتر: 540 عدد و 2365 عدد فیلتر
4-  دوخت لباس کادر درمان: 12335 دست
اين اقلام به اضافه مواردی دیگر از جمله پرکلرین و مایع ضدعفونی کننده، لوازم تجهيز نقاهتگاه (پتو، بالش و...) و همچنین برخي اقلام آزمايشگاهي و بيمارستاني (ماشين لباسشويي، سواپ استخراج، کیت و...) به دانشگاه‌های علوم پزشکی کرمان، سیرجان، رفسنجان، بم و جیرفت و همچنين مراكز بهداشت زرند، بردسير و راور تحویل شده تا حسب نياز و تشخيص در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی توزیع شود كه ليست كامل اين قلام در سايت اتاق كرمان موجود است.
ضمن تشکر مجدد از کلیه عزیزان  تقاضا دارد با توجه به نیاز بسیار ضروری کادر درمان بیمارستان‌ها به اقلام حفاظتی، کماکان یاری‌رسان ما باشید.
ضمن اینکه به دلیل شروع مجدد کسب و کارها و نیاز به اموزش و توصیه به منظور انجام طرح فاصله‌گذاری و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باید همراهی ویژه‌ای با مرکز بهداشت داشته باشیم که تا کنون منابعی برای اجرای طرح مذکور به این مرکز اختصاص داده شده است.