پیرو فراخوان اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي كرمان و دعوت از فعالان محترم اقتصادی استان به منظور مشاركت و همراهي با جامعه پزشكي براي جلوگيري از شيوع ويروس كرونا، ضمن قدرداني و تشکر از همت والاي عزیزان، به استحضار می‌رساند تا کنون مبلغ ۲۳.۸۸۶.۹۵۶.۶۱۲ توسط فعالان محترم اقتصادي و اتاق کرمان تامین شده که بخشی از این مبلغ به صورت نقدی اهدا و مابقی نیز برای خرید اقلام زیر هزینه شده است.
1- دستكش: 360000 عدد
2- ماسک (N95) و سه‌لايه: 25271 عدد
3- ماسک (m3) دائم با قابلیت تعویض فیلتر: 540 عدد
4- دوخت لباس کادر درمان: 5940 دست
اين اقلام به اضافه مواردی دیگر از جمله پرکلرین و مایع ضدعفونی کننده، لوازم تجهيز نقاهتگاه (پتو، بالش و...) و همچنین برخي اقلام آزمايشگاهي (کیت و...) به دانشگاه‌های علوم پزشکی کرمان، سیرجان، رفسنجان، بم و جیرفت تحویل شده است تا حسب نياز و تشخيص در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی توزیع شود.
ضمن تشکر مجدد از کلیه عزیزان  تقاضا دارد با توجه به نیاز بسیار ضروری کادر درمان بیمارستان‌ها به اقلام حفاظتی، کماکان یاری‌رسان ما باشید.
ضمن اینکه به دلیل شروع مجدد کسب و کارها و نیاز به اموزش و توصیه به منظور انجام طرح فاصله‌گذاری و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باید همراهی ویژه‌ای با مرکز بهداشت داشته باشیم که تا کنون منابعی برای اجرای طرح مذکور به این مرکز اختصاص داده شده است.