رئیس اتاق کرمان: ایجاد تحرک جدی در کشاورزی استان ضروری است

در .

رئیس اتاق کرمان با بیان اینکه بیش از 90 درصد مصرف آب در بخش کشاورزی است، گفت: ایجاد تحرک جدی در کشاورزی استان به ویژه در زمینه های افزایش بهره‌وری و بهینه کردن مصرف آب ضروری است.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان، سیدمهدی طبیب زاده در آئین تودیع و معارفه مدیر شعب بانک کشاورزی استان کرمان، افزود: با استفاده از ظرفیت های بخش کشاورزی استان، می توان آن را متحول کرد. وی با بیان اینکه 28 درصد از تولید ناخالص داخلی استان مربوط به حوزه کشاورزی است، ادامه داد: با وجود ظرفیت های بسیار در این حوزه، محدودیت هایی نیز وجود دارد که امیدواریم بانک کشاورزی، اتاق و سایر مجموعه های مرتبط بتوانند با همکاری یکدیگر در کاهش این محدودیت ها اقدام کنند.

طبیب زاده اظهار کرد: کمیسیون بیمه، بانک و امورمالیاتی اتاق کرمان فعالیت هایي برای حل مشکلات فعالان اقتصادی انجام می دهد و تاکنون ارتباط خوبی با بانک کشاورزی برای پیگیری درخواست های بخش خصوصی داشته است.

گفتنی است در این نشست از زحمات محمد روشنی سالار قدردانی و الله داد محمدی مفرد به عنوان مدیر شعب بانک کشاورزی استان کرمان معرفی شد.

  • 014A0518
  • 014A0534

Simple Image Gallery Extended