اصلاح دستورالعمل امهال تسهیلات کشاورزی درخواست شد

در .

در نشست کمیسیون بیمه، بانک و امورمالیاتی اتاق و شورای هماهنگی بانک های استان، برخی موارد برای اصلاح دستورالعمل اجرایی بند "خ" ماده 33 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه در سال 97 در خصوص امهال تسهیلات دریافتی کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه در سال زراعی 1397-1396 مطرح شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان، رئیس کمیسیون بیمه، بانک و امور مالیاتی اتاق کرمان در این نشست با اشاره به وقوع حوادث غیرمترقبه در ابتدای امسال و آسیب های وارد شده به محصولات کشاورزی به دلیل خشکسالی، سرمازدگی و گرمازدگی، گفت: با پیگیری های مستمر از سوی اتاق و سایر مراجع، ستاد بحران کشور تصمیم به پرداخت غرامت و جبران خسارت های وارد شده به کشاورزی استان از سوی دولت گرفت. جلیل کاربخش افزود: یکی از راه های جبران خسارت ها، اجرای ماده 33 قانون برنامه ششم توسعه است که متاسفانه در دستورالعمل ابلاغی این ماده ایرادات و ابهاماتی وجود دارد که درخواست ها برای رفع آنها مطرح شده است.

گفتنی است در این نشست دستورالعمل اجرایی این قانون بررسی، مواردی برای اصلاح آن پیشنهاد و مطرح شد و پیگیری آن در دستور کار قرار گرفت.

  • 014A9458
  • 014A9469

Simple Image Gallery Extended