30 تیرماه آخرین مهلت ثبت نام صادرکنندگان نمونه کشور

در .

معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران 30 تیرماه 96 را آخرین مهلت ثبت نام صادرکنندگان نمونه کشور ذکر کرد و گفت: هرگونه تغییر و یا اصلاح در مدارکی که در فرم های ثبت نام صادرکننده نمونه توسط متقاضیان درج شده، پس از پایان مهلت قانونی غیرقابل پذیرش است.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، محمدرضا مودودی افزود: با توجه به مهلت زمانی مناسب تعیین شده و تمدید دو مرحله ای آن، فرصت کافی برای ثبت نام تمام متقاضیان و تکمیل اطلاعات درخواستی در سایت نمونش به نشانی nemoonesh.tpo.ir  وجود داشته و از آنجا که ارزیابی امتیازات توسط رایانه صورت می گیرد، پس از پایان مهلت ارسال مدارک، امکان تغییر در اطلاعات وجود ندارد و در گام بعد فقط تطبیق مستندات با اطلاعات درج شده در سامانه در دستور کار قرار خواهد گرفت. وی تأکید کرد: در صورت عدم ارائه و تطبیق مستندات، مثبته مطابق اطلاعات پر شده در سامانه، رسیدگی به پرونده متقاضی، متوقف خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: میزان استقبال فعالان اقتصادی و صادرکنندگان علاقمند به حضور در فرآیند انتخاب صادرکننده نمونه و ممتاز سال 1396 بسیار بیشتر از سال های گذشته بوده و نزدیک به 800 بنگاه تولیدی، بازرگانی، خدمات فنی و مهندسی و سایر حوزه های خدماتی و نیز گروه ها و هلدینگ های صادراتی ثبت نام کرده اند که در نوع خود بی نظیر است و امیدواریم در این سال نیز توفیق تقدیر شایسته از صادرکنندگان برتر کشور حاصل شود.

مودودی ادامه داد: این سازمان همچنین در نظر دارد به منظور تحقق مأموریت سازمانی خود در راستای معرفی و تقویت شرکت های بزرگ صادراتی به عنوان یکی از تکالیف اقتصاد مقاومتی، از برترین گروه های صنعتی یا هلدینگ های صادراتی در روز ملی صادرات به عنوان گروه صنعتی یا هلدینگ صادراتی نمونه کشور تقدیر به عمل آورد. وی افزود: در همین راستا از تمامی فعالان اقتصادی این حوزه تقاضا می شود با مراجعه به سامانه نمونش نسبت به معرفی گروه صنعتی یا هلدینگ صادراتی خود، اقدام و در این ارزیابی مشاکت نمایند.

لازم به ذکر است مهلت ثبت نام تا 30 تیرماه 96 و غیرقابل تمدید است و مراسم تقدیر در روز ملی صادرات (شنبه 29 مهرماه 96) با حضور مقامات عالی رتبه کشوری در تهران برگزار می شود.

لطفا دیدگاه خود را در این مورد این مطلب بنویسید: