رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی: بهبود فضای کسب و کار باعث ایجاد نشاط در جامعه می‌شود

در .

رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کرمان با بیان اینکه ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه، تنها به یک ارگان خاص خلاصه نمی‌شود، گفت: بهبود فضای کسب و کار و فرآهم آوردن شرایط حضور سرمایه گذاران در استان کرمان نیز می‌تواند در امیدبخشی به جامعه بسیار موثر باشد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان، بهنام احمدی در دیدار با رئیس اتاق کرمان از دیگر راهکارهای ایجاد نشاط در جامعه سخن گفت و افزود: خبرگزاری ایرنا نیز سعی دارد با انعکاس اخبار مثبت به ایجاد نشاط در جامعه کمک کند؛ البته این مهم به معنای عدم انعکاس نارسایی‌ها نیست و پوشش اینگونه اخبار به منظور عدم تبدیل به تهدید در دستور کار است. وی اتاق کرمان را نبض اقتصادی استان دانست و گفت: انعکاس مجموعه فعالیت‌های اقتصادی استان را دنبال خواهیم کرد زیرا هرچه اطلاع‌رسانی بیشتر شود امید افزایش خواهد یافت.

در ادامه این دیدار، رئیس اتاق کرمان نیز رسالت این مجموعه را بهبود فضای کسب و کار عنوان کرد و اظهار داشت: باید به دنبال فراهم آوردن شرایطی باشیم که فعالان اقتصادی بتوانند به خوبی فعالیت کنند. سیدمهدی طبیب‌زاده با بیان اینکه خبرگزاری ایرنا می‌تواند در رسیدن به این مهم موثر باشد، افزود: بررسی و انعکاس موانع بهبود فضای کسب و کار، احیای روحیه مطالبه‌گری و همچنین کمک به افزایش روحیه مشارکت در استان، خواسته‌های اتاق از خبرگزاری جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه اتاق کرمان زبان گویای فعالان اقتصادی است و از منافع به حق آنها دفاع می‌کند، گفت: برای ایجاد رشد و توسعه در جامعه، باید به دنبال بهبود فضای کسب و کار باشیم وگرنه با اجرای چند پروژه خاص، این مهم برآورده نمی‌شود و به توسعه پایدار دست نمی‌یابیم.

لطفا دیدگاه خود را در این مورد این مطلب بنویسید: