رئیس اتاق کرمان: بانک ها به تامین مالی پروژه ها کمک کنند

در .

رئیس اتاق کرمان گفت: بانک ها طی سال جاری در راستای کمک به افزایش تولید و اشتغال، بیش از گذشته به تامین مالی پروژه ها کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان، سیدمهدی طبیب زاده در نشست با مدیر شعب بانک تجارت استان کرمان افزود: پاشنه آشیل اقتصاد استان تامین مالی است که باید از طریق ابزارهای مختلفی مانند بازار سرمایه، نقدینگی، فاینانس خارجی و سرمایه گذاری داخلی محقق شود که بانک ها نیز در این زمینه نقش مهمی دارند.

در ادامه دبیرکل اتاق کرمان اظهار کرد: لیست طرح های نیمه تمام با مشخصات و میزان پیشرفت آنها را در اختیار بانک ها قرار می دهیم تا طرح هایی را انتخاب و در زمینه تامین مالی آن ورود کنند. حسن امیری، خاطرنشان کرد: امیدواریم بانک ها در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بتوانند به فعالان اقتصادی کمک کنند تا طرح های زیادی به بهره برداری برسد. حسن مغویی نژاد مدیر شعب بانک تجارت استان کرمان نیز در این نشست بر تلاش برای تامین مالی پروژه ها و کمک به فعالان اقتصادی قول مساعد داد.

عمده سرمایه گذاری بانک سپه در حوزه صنعت و معدن است 

در راستای تلاش برای تامین مالی پروژه های استان، نشست دبیرکل اتاق کرمان با مدیر شعب بانک سپه استان نیز برگزار شد که در این نشست مدیر شعب بانک سپه، عمده سرمایه گذاری این بانک را در حوزه صنعت و معدن و بخشی نیز در حوزه بازرگانی عنوان کرد. محمدرضا خضری پور، افزود: بانک سپه استان در کنار فعالان اقتصادی بوده و امیدواریم در ادامه نیز بتوانیم راهگشای بخشی از مشکلات آنها باشیم.

  • 014A7596
  • 014A7609

Simple Image Gallery Extended

لطفا دیدگاه خود را در این مورد این مطلب بنویسید: