وبینار آشنایی با مالکیت فکری با تاکید بر ثبت اختراع

رئیس کمیسیون حقوقی و حمایت های قضایی و مقرراتی اتاق ایران از برگزاری وبینار آشنایی با مالکیت فکری با تاکید بر ثبت اختراع خبر داد.

با توجه به نقض اساسی و تعیین کننده حمایت از حقوق مالکیت فکری در ایجاد زمینه ابتکار و نوآوری در توسعه اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و رشد سرمایه گذاری و تجارت بین الملل بی شک تقویت نظام حقوقی مالکیت فکری یکی از  زمینه های بنیادی و زیر ساختی برای توسعه اقتصادی و پیشرفت کشور خواهد بود .

بر این اساس به دلیل اهمیت موضوع و ضرورت آشنایی با حقوق مالکیت فکری  و ارتقا سطح علمی و لزوم آموزش و ترویج فعالان بخش خصوصی در حوزه مالکیت فکری و افزایش سطح آگاهی نسبت به  فلسفه و مبنای نظام حاکمیت حقوق مالکیت فکری ، کمیسیون حقوقی و حمایت های قضایی و مقرراتی اتاق ایران با مشارکت کمیسیون فناوری  و اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران اقدام به برگزاری وبینار آموزشی با همکاری کانون پتنت ایران به عنوان تنها نهاد تخصصی ترویج و انتشار مفاهیم و موضوعات مرتبط با حقوق مالکیت فکری نموده اند.

این وبینار روز دوشنبه مورخ سوم آذر ماه 1399 ساعت 10 الی 12 به صورت آنلاین برگزار می گردد .

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با سرکار خانم فتوحی دبیرکمیسیون به شماره تلفن 02185762413 تماس حاصل نمایند . جهت ثبت نام به وب سایت www.nacdcc.com  مراجعه نمایید.

امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدیدها
5722
7453
42184
146280
8080412