سیدمهدی طبیب زاده، رئیس اتاق کرمان در پیامی اول شهریور ماه زادروز دانشمند و طبیب نامدار ایرانی، ابوعلی سینا و روز پزشک را به جامعه پزشکی تبریک گفت و سلامتی، طول عمر و موفقیت در شکست بیماری این روزهای جهان (کرونا) را از درگاه ایزد منان برای ایشان خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان، در متن این پیام آمده است:

" یا من اسمه دواء و ذكره شفاء

پزشکان به عنوان فرزندان سخت‌کوش این ملت، همواره حامی سلامت مردم و جامعه بوده اند و با وفاداری به سوگندی که یاد کرده‌اند، ذره‌ای و لحظه‌ای از این پشتیبانی و فداکاری دست نمی‌کشند. تاریخ همیشه نیازمند و البته قدردان زحمات این فرشتگان زمینی بوده است، آن هنگام که دردمندی سلامت خود را بازیابد و به نشانه سپاسگزاری دستی به آسمان بلند کند، ملائک، پزشکان و همه زحمت کشان کادر درمان را می ستایند.

اکنون چند ماه است ویروس کووید 19 در جامعه شایعه شده و متاسفانه هر روز افرادی را درگیر می کند، در این شرایط سفیدپوشان کشور با قامتی بلند در خط مقدم جبهه مقابله با شیوع کرونا ایستاده‌اند تا کنار مردم باشند و از نگرانی‌ها، دغدغه ها و آلام آنها بکاهند، شب و روز و حتی چندین شیفت مداوم به بیماران خدمات رسانی می کنند که تنها خدا می تواند پاداش این همه تلاش و بردباری بی وقفه، انسانیت، دلسوزی و امانت‌داری آنها را بدهد.

به بهانه زادروز حکیم ابوعلی سینا دانشمند بزرگ و طبیب برجسته ایرانی، روز پزشک را به تمامی طبیبان فرزانه و جامعه پزشکی ایران تبریک گفته و از خداوند منان آرزوی سلامتی و طول عمر برای ایشان و کادر درمانی کشور عزیزمان دارم.