رئیس اتاق کرمان گفت: ایجاد فضا و بازشدن مسیر برای رشد و پیشرفت، خواسته اصلی فعالان اقتصادی استان در سال آینده است.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان، سیدمهدی طبیب زاده در نشست شورای سیاستگذاری "پویش کرمان، استان ترین‌ها" افزود: اتاق کرمان معتقد است که گردشگری با توجه به ظرفیت‌ها و جاذبه‌های استان می‌تواند یکی از پیشران های اقتصادی کرمان باشد و در این زمینه همراهی های لازم را انجام خواهد داد.

در ادامه این نشست ها نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر تهیه برند مناسب برای کرمان و معرفی شاخص های برتر استان در همه حوزه ها گفت: در ابتدا از همه دستگاه های متولی درخواست می شود داده های لازم را براساس اطلاعات موجود و تاریخی تهیه کنند تا با محک زدن داده ها بتوان محتوای مناسب را تولید و اجرا کرد. محمدرضا پورابراهیمی، افزود: همواره برای معرفی استان های دیگر از واژه هایی استفاده می شود که شاخص برتر آن منطقه است که امیدواریم بتوانیم بهترین عبارت را برای معرفی کرمان به کار ببریم.

گفتنی است در این نشست بر برگزاری رویدادهای بزرگ در کرمان، هویت بخشی فرهنگی، تعریف شاخص ها، برندسازی، معرفی بیشتر ظرفیت ها و فعالیت کمپین تبلیغات و اطلاع رسانی در سطح ملی، تاکید شد.

همچنین مقرر شد دستگاه های مختلف از جمله شهرداری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، فرمانداری کرمان، مرکز کرمانشناسی و سایر متولیان، اطلاعات و شاخص های برتر حوزه خود را معرفی کنند.

امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدیدها
1363
10386
30205
126895
6656226